Themra Macun

Kullananlar, Sipariş,Yorumlar, Satış 49TL

Themra Macun
Themra Macun
Themra Macun

Bu yiyecekler cinsel gücü artırıyor

Bu yiyecekler cinsel gücü artırıyor Bu yiyecekler cinsel gücü artırıyor 

Cinsel isteğinizin artmasına yardımcı olan bitkiler tarih boyunca bilinmek de ve zaman zaman içkilerin yanın da , zaman zaman da yemeklerin içerisine sırf bu amaç ile konulmuştur. Bu alan da kullanılan en eski afrodizyak zencefil iken , en ilginç olanı sarımsaktır.

  Bu yiyecekler cinsel gücü artırıyor ;

  • Zencefil : Çok eski tarihler den bu yana kullanılmaktadır. Bilinen en eski afrodizyaktır. Yediklerinize ve içtiklerinize bir parça zencefil katabilirsiniz.
  • Çilek : Lezzeti ve kokusunun güzel olması kadar cinsel isteği de artırmaktadır. Afrodizyak etkisi bulunan çilek bunun dışın da cilde de iyi gelmektedir.
  • Bal : Cinsel gücünüzü artırma da size yardımcı olmaktadır. Eski Yunan tarihin de bal erkeklerin sperm kalitesini artırmak için kullanılırdı.
  • Fındık : E vitamini içeren fındık, cinsel gücün artmasına da yardımcı olur. Fındık içeriğin de ki maddeler sayesin de bedenen yorgunluğu almaktadır.
  • İncir : Erkeklerin cinsel güçlerini artırma konusun da son derece önemli olan incir E ve B vitaminlerini içermektedir. Cinsel hayatınızı renklendirmenize yardımcı olacaktır.

 

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Themra Macun Themra Macun Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Themra Macun © 2018
Themra Macun Themra Macun