Bu yiyecekler cinsel gücü artırıyor

Bu yiyecekler cinsel gücü artırıyor Bu yiyecekler cinsel gücü artırıyor 

Cinsel isteğinizin artmasına yardımcı olan bitkiler tarih boyunca bilinmek de ve zaman zaman içkilerin yanın da , zaman zaman da yemeklerin içerisine sırf bu amaç ile konulmuştur. Bu alan da kullanılan en eski afrodizyak zencefil iken , en ilginç olanı sarımsaktır.

  Bu yiyecekler cinsel gücü artırıyor ;

  • Zencefil : Çok eski tarihler den bu yana kullanılmaktadır. Bilinen en eski afrodizyaktır. Yediklerinize ve içtiklerinize bir parça zencefil katabilirsiniz.
  • Çilek : Lezzeti ve kokusunun güzel olması kadar cinsel isteği de artırmaktadır. Afrodizyak etkisi bulunan çilek bunun dışın da cilde de iyi gelmektedir.
  • Bal : Cinsel gücünüzü artırma da size yardımcı olmaktadır. Eski Yunan tarihin de bal erkeklerin sperm kalitesini artırmak için kullanılırdı.
  • Fındık : E vitamini içeren fındık, cinsel gücün artmasına da yardımcı olur. Fındık içeriğin de ki maddeler sayesin de bedenen yorgunluğu almaktadır.
  • İncir : Erkeklerin cinsel güçlerini artırma konusun da son derece önemli olan incir E ve B vitaminlerini içermektedir. Cinsel hayatınızı renklendirmenize yardımcı olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>